Terasové markýzy

Nové typy markýz JASMINA, STELA, ISABELA,SILVER PLUS,AUSTRALIA,PALLADIO … nechte se inspirovat designovými trendy a vytvořte ze své terasy nebo balkónu příjemné místo pro relaxaci. Široká kolekce kvalitních barevných látek DICSKON a SATLER Vám umožní výběr dle Vašich představ. Markýzy jsou spojením praktičnosti a elegance. Představují účinnou ochranu proti slunečním paprskům a dokreslují vzhled Vašeho domu.Markýzy se díky jednoduché konstrukci z lehkých slitin a kvalitnímu provedení často používají nejen k zastínění teras rodinných domů, ale také v komerční sféře. Použití Fleyerova řetězu v kloubech markýzy zaručuje vysokou životnost.

Markýza

Markýzy dodáváme až do šířky 12 a výsuvu 4 m.

Dodatečná stříška z hliníku zajišťuje ochranu navinuté látky. Dodáváme i polokazetové a zcela zakryté markýzy. Markýzy máme i pro svislé stínění a stínění zimních zahrad. Pro obchody montujeme i korbové markýzy.

Možnosti ukotvení markýzy – do zdi, do stropu, do krovu, Ovládání markýzy – ruční klikou nebo motor, motor s nouzovou havarijní klikou, dálkové ovládání nebo automatika slunce – vítr.