Protihmyzové sítě

small

Protihmyzová síť je nejúčinnější ekologická ochrana proti jakémukoliv druhu hmyzu. Skládá se z hliníkové konstrukce v barvě bílé, hnědé nebo imitace dřeva,případně v barvě dle stupnice RAL.Je možný i potah renolitovou folií.Samotná sít je ze skelných vláken potažených PVC tmavé barvy. Síť je dokonale průhledná.

Pevné sítě

Okenní sítě proti hmyzu nevyžadují složitou instalaci - není nutný jakýkoliv zásah do okenních rámů a jsou vhodné pro všechny typy okenních profilů. Jsou také velmi žádané zejména i díky snadné údržbě a manipulaci. Rám této sítě je sestaven z extrudovaného hliníkového profilu pomocí vnějších nebo vnitřních rohů.Uchyceny jsou pomocí kovových obrtlíků.

Dveřní sítě

Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. V rozích je spojen vnitřními rohy, které nejsou viditelné. Jsou osazené samozavíracími panty a magnetem.Jako novinku bych uvedl vysazovací panty pro jednoduché odebrání dveří na zimní sezonu.

Posuvné sítě

Posuvné sítě se používají tam ,kde jsou dveře větších rozměrů a je vedle nich dost prostoru – např. tzv.francouzká okna.Ve spodní části rámu sítě jsou vložena pojezdová kolečka, jezdící po spodní liště. Horní profil je veden lištou.Veškeré konstrukční díly jsou opět z eloxovaného hliníku,možný potah renolitovou folií.

Rolovací sítě Fantom

Holandský FANTOM design je vhodný jak pro jednokřídlové tak pro dvoukřídlové dveře a okna. Je možno ho použít i na střešní okna. Pevný síťový materiál a kvalitní hliníkový rám jsou zárukou bezproblémového provozu.Síť je uschována v kazetě a při vytažení je vedena úzkými profily.Estetika je na vysoké úrovni.

Největší výhodou je skutečnost,že pokud síť nepotřebujete/např. v zimních měsících/tak se neplete a je schovaná v kazetě,čímž je i chráněna proti poškození.

Síť je naprosto jedinečná při použití na lodžiích,kde nepřekáží šňurám na prádlo jako pantové dveře.

Plisovaná síť K systém

Spolu se zahraniční firmou Vám nabízíme plisovanou síť K systém.Jedná se o špičkový výrobek,kde je síť poskládaná do kazety a pomocí jezdců si ji nastavíte do libovolné pozice.Instalace je možná na okna i dveře. Je vhodná i na velké plochy. Její další výhodou je bezbarierové provedení.