Altány, dělící stěny, zábradlí

Altány, zimní zahrady, přístřešky

Hliníkové systémy AluMistr vynikají širokou škálou uplatnění a maximální variabilitou konstrukčních řešení. Systémy je možné použít pro altány, přístřešky rodinných domů a různé atypické tvary výklenků či přístaveb rodinných domů, chat, chalup nebo komerčních objektů. Každý z těchto produktů je originál, vždy přizpůsobený technickému řešení daného objektu a požadavkům zákazníka.

Součástí nabízeného sortimentu jsou i hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000, které je možné zabudovat do kteréhokoli z rámových systémů AluMistr.

Hliníková zábradlí

Hliníková zábradlí pro balkóny a lodžie představují velmi estetické, účelné a moderní řešení dnešní panelové výstavby. Systém hliníkového zábradlí vychází z rámového systému AluPlus. Zábradlí se skládá z hliníkových profilů, jejichž barevné provedení lze přizpůsobit požadavkům zákazníka. Pro výplně hliníkových rámů se používají barevné vysokotlaké laminátové desky MAX Exterior splňující požadavky na rázovou a požární odolnost nebo bezpečnostní sklo Conex s čirou, mléčnou nebo barevnou fólií. Ve spodní části hliníkového rámu jsou vyraženy drenážní otvory pro odtok kondenzátu. Hliníková zábradlí lze použít jak v rámci nové výstavby, tak při přestavbě balkónů a lodžií náhradou za staré zrezivělé konstrukce. Stavebnicový systém hliníkových zábradlí nabízí řadu technických řešení, které lze vzájemně kombinovat a propojovat.

kontrukce

Konstrukce zábradlí je kvalitní přípravou na dodatečné zasklení balkónu, lodžie či pololodžie pomocí rámových či bezrámových systémů.

Možné jsou i atypická provedení.

Prosklené stěny a interiérové příčky

Rámové systémy AluPlus, AluCombi nebo AluTerm lze použít všude tam, kde existuje požadavek na oddělení či ohrazení daného prostoru pomocí moderních materiálů, které v sobě kombinují funkčnost, estetičnost, účelnost a nenáročnost na provoz a údržbu. Pro interiérové aplikace jsou vhodné systémy AluPlus a AluCombi - např. pevné či posuvné části dělících příček, šatních skříní popř. sprchových zástěn. Rámový systém AluTerm je vzhledem k lepším izolačním vlastnostem vhodný pro předělení venkovních prostor. Do uvedených systémů je možné zabudovat hliníkové otevíravé dveře Millennium 2000.

Možnosti použití hliníkových systémů AluMistr jsou téměř neomezené. Skladba hliníkových profilů a široké možnosti výplní umožňují vytvářet jakékoliv atypické konstrukce dle přání zákazníka.