Interiérové žaluzie

Horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem interiérového zastínění místnosti. Lamely všech žaluzií v této kategorii jsou vyrobeny z hliníku, jehož výhodou je lehkost a zároveň vysoká odolnost. Hliníkové horizontální žaluzie do oken se v produktových řadách liší lamelami, způsobem uchycení a ovládání, a provedením horního profilu. Nabídka barev je široká a díky tomu je možné sladit žaluzie s interiérem. Pro milovníky přírodních materiálů jsou určeny bambusové žaluzie.

1

Kvalitní žaluzie Isotra system HIT II

Nadčasový design, precizní provedení jednotlivých lamel a snadné ovládání – to jsou známky kvalitní žaluzie Isotra system HIT II. Výjimečnost této interiérové žaluzie spočívá v provedení horního profilu. Toto řešení zajistí minimální průnik světla mezi první lamelou a profilem.

Žaluzie Isotra system HIT II. je praktickým pomocníkem, který k Vám vpustí přesně tolik světla, kolik právě potřebujete. Budete-li si přát, můžeme horní profil, dolní profil i lamely obléci do ladné imitace dřeva.

Elegantní žaluzie Isolite Plus

Luxusní a designově propracovaná interierová žaluzie. Profily jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku,což jim zaručuje vysokou pevnost a životnost.

Žaluzie je celá zapouzdřená takže nemůže dojít k zapadání nečistot a při servisu se nemusí Sundávat z okna.U této žaluzie je možnost pohonu motorem.

Žaluzie Energy

Jako poslední novinka v oblast výroby žaluzií je žaluzie Energy.

Žaluzie isotra energy funguje na principu přeměny slunečního záření na elektrickou energii, na principu fotovoltaického jevu.

  • Nulová spotřeba elektrické energie
  • Montáž bez stavebních úprav
  • Plně automatizované bezdrátové ovládání

SOLÁRNÍ ČLÁNEK (umístěný na zadní straně horního profilu žaluzie) je využit pro získávání elektrické energie. Solární článek dobíjí akumulátor, který slouží k napájení elektropohonu žaluzie i při malé intenzitě osvětlení. Žaluzii lze tedy naklápět, vytahovat, spouštět v podmínkách nižší intenzity světla a v zimních měsících. Existuje také varianta okamžitého dobití akumulátoru pomocí síťového adaptéru.

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie nalézají uplatnění jako reprezentativní společenský a vysoce účelový doplněk bytů, kanceláří, společenských místností a všude tam, kde je třeba docílit neobyčejného estetického účinku a zároveň protisluneční ochrany. Nejde o dřevo, bambus patří do čeledě trav. Bambusové žaluzie nadstandardním způsobem splňují technické požadavky stínění, mají ojedinělý vzhled i design, o skvělých užitných vlastnostech ani nemluvě.Bambusové lepené lamely jsou extrémně tvrdé a pružné. Lamela je kompaktní, nepřijímá vlhkost, a proto je vhodná i pro instalaci do koupelny či k bazénu.

Žaluzie do střešních oken

Horizontální žaluzie do střešních oken jsou nejrozšířenější způsob stínění střešních oken Střešní žaluzie V-Lite je interiérová žaluzie vytvořená pro všechny typy střešních oken. Kvalitní provedení žaluzie s hliníkovými vodícími lištami v kombinaci s vhodně vybraným odstínem lamel zajišťuje plynulou regulaci světla. Lamely naklápíme posouváním jezdce umístěného na vodící liště nebo otáčením kolečka umístěném na horním profilu . Stažení a vytažení žaluzii provádíte pomocí dolního profilu. K ovládání žaluzie na těžce dostupných místech slouží ovládací tyč

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie, výrobek který dokáže zastínit velkou plochu, je určený do kanceláří, obytných místností, zastínění zasklených lodžií atd. Různé druhy materiálů, různá šířka lamel a výběr z mnoha barev většinou uspokojí každého zákazníka.

Ovládání vertikálních žaluzií řetízkem, naklápění lamel, šňůrou stahování a roztahování.Je možné též motorové ovládání. Stranu ovládání, stahování a roztahování si zákazník určuje při zaměření.

Vertikální provázkové žaluzie

Vertikální žaluzie -provázkové VERTICAL STRINGS je elegantní a praktický výrobek se snadnou obsluhou. U vertikální žaluzie VERTICAL STRINGS jsou vyrobeny lamely z provázků. Nemusíte tedy žaluzii stahovat, když potřebujete projít např. na balkon - žaluzií jednoduše projdete. Na výběr máte z mnoha barevných provedení provázků a několika způsobů ovládání. Použitím této vertikální žaluzie získáte designový prvek, ktkterý se zaručeně stane středem pozornosti. Tento nový produkt na našem trhu mění pohled na použití vertikálních žaluzií. Designové vertikální žaluzie lehce navodí příjemnou atmosféru a pohodu domova, restaurace, kavárny a kanceláře.

Plissé

Žaluzie Plissé

Plissé je skládaná látková žaluzie.Na výběr jsou plisované látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.s touto žaluzií lze vyřešit jakékoliv atypické tvary na které běžná žaluzie již nestačí. Oceníte i možnost dvoubarevného provedení na jedné žaluzii – možnost světlopropustné a zcela zastiňující látky v jedné žaluzii.

Posuvné japonské stěny

Japonské posuvné stěny jsou funkční i dekorativní stínicí technikou moderních interiérů. Používají se k zastínění celé stěny s okenním otvorem. Vhodné jsou rovněž k přepažení velkých vniřních prostorů, jakými jsou haly, sály, kanceláře, prostory v nemocnicích, školách, apod. Při výběru z různých dekorů látek se stávají elegantním i praktickým doplňkem současných interiérů.

Ovládat japonskou posuvnou stěnu můžeme motoricky, nebo ručně, a to šnůrou, nebo tahem za jednotlivé látkové panely.

Posuvné japonské stěny