Rolety

Roleta Nemo

Interiérová látková roleta Nemo

Látková roletka Nemo nabízí plynulou regulaci a zároveň působivou dekoraci Vašeho interiéru. Nemo je novinkou mezi roletkami.

Její originalita spočívá ve vodorovném dělení látky na průhledné a neprůhledné pruhy, které se pravidelně střídají. Vzájemným překrýváním dvou vrstev látky dochází k prolínání pruhů a tím i k postupnému propouštění světla.

Z designového hlediska nabízí roletka Nemo v provedení den-noc zcela nový vzhled vhodný do klasického i moderního interiéru.


Látkové rolety Verra, Verra Metal - rolety na plastová okna, eurookna a další typy oken

Látkové rolety Verra

Interiérová roleta Verra v plastovém či kovovém provedení vám nabízí širokou škálu barevných odstínů a vzorů. U této rolety je možné i motorové ovládání.

Rolety do střešních oken R-Lite

Rolety do střešních oken R-Lite jsou látkové interiérové rolety vhodné do všech typů střešních oken. Kvalitní provedení s hliníkovými vodícími lištami zajišťuje v kombinaci s vhodně zvolenou látkou plynulou regulaci světla. Můžete si vybrat látky vzorované či jednobarevné, s plně zatemňujícím účinkem nebo látky částečně propouštějící světlo.

Screenová roleta Veranda

Řešíte zastínění verandy? Screenová roleta Veranda vás spolehlivě ochrání před pálivým sluncem, je určena k zastínění vnitřních i vnějších šikmých a střešních ploch a verand. Látky pro rolety jsou vyrobeny částečně z plastu, částečně z polyesteru, a proto při použití ve venkovním prostředí nepodléhají, stejně jako markýzové látky, vlivům počasí, zejména dešti. Boční vedení rolety je zajištěno vodícími lištami zabraňujícími průniku světla po stranách, zastínění verandy je proto dokonalé.

Screenové rolety Reflexol

Screenové rolety Reflexol

Potřebujete efektivní a opravdu velké screenové rolety pro zastínění budov? K zastínění velkých vnějších i vnitřních ploch administrativních budov slouží screenová roleta Reflexol XXL a XL.

Boční vedení rolety je zajištěno ocelovým lankem nebo Al profilem.

Rolety Reflexol je možné použít jak v interiéru tak i exteriéru. Ovládání je buď ruční – klikou,nebo motorové.

Exteriérové rolety

Vysoký stupeň zastínění, snižování hladiny venkovního hluku a vysoký termoregulační efekt jsou hlavní přednosti venkovních rolet. Exteriérové rolety jsou velmi oblíbené na exponovaných místech vystavených povětrnostním vlivům. Hliníkové lamely plněné PUR pěnou nebo plastové lamely tvoří v zavřeném stavu celistvou plochu, která kompletně zastíní interiér a vytvoří obtížně zdolatelnou zábranu v případě vloupání. Praktickým doplňkem rolety pro venkovní použití může být integrovaná síť proti hmyzu, kterou lze ovládat nezávisle na ovládání rolety.

Exteriérové rolety

Venkovní rolety jsou ovládány ručně – šňůrou nebo páskou, případně klikou nebo motorem.

Venkovní rolety dodáváme jako:

  • dodatečnou montáž (např.při rekonstrukci domu)
  • podmítkové provedení (při zateplování)
  • do překladů Rono nebo Heluz – musí se s nimi počítat již při stavbě.