Exteriérové - venkovní žaluzie

Vzorník

Nabízíme venkovní žaluzie v široké škále barev a provedení.

Venkovní žaluzie Cetta 50

Venkovní žaluzie C-50 s plochou lamelou o šířce 50 mm jsou základním a nejlevnějším typem exteriérového stínění. Díky plochému tvaru lamel zabere vytažený svazek lamel podstatně menší prostor a tím méně zasahuje do okna v porovnání s venkovními žaluziemi s lamelou se zpevněným okrajem, naproti tomu je náchylnější na poškození větrem.

Pevné vodící ocelové lanko potažené plastem o průměru 2 mm zaručuje bezpečný a plně funkční provoz žaluzie. Ovládání žaluzie je možné pomocí šňůry nebo kliky.

Venkovní hliníkové žaluzie Cetta 80

Nejpoužívanějším typem ve venkovním stínění jsou žaluzie Cetta 80 . Lamely mají šíři 80 mm a jsou ve tvaru písmene „C“. Venkovní žaluzie Cetta se vyznačují velkou variabilitou provedení. Varianty Flexi a Slim mají nižší výšku nábalu .Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie ve větru.Ovládání je možné klikou nebo motorem.

Venkovní okenní žaluzie Zetta 90

Žaluzie Zetta 90 je nejvyspělejší venkovní žaluzie.

Používá se k zastínění rodinných domů i administrativních budov. Lamely o šíři 90 mm jsou ve tvaru písmene „Z“. V zavřeném stavu vytváří lamely celistvou plochu, která zaručuje dokonalé zastínění, guma vlisovaná po celé délce lamely zvyšuje termoregulační efekt žaluzie. Dodáváme i žaluzii Zetta 70 pro menší plochy. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu žaluzie ve větru. Ovládání je možné klikou nebo motorem.

Exteriérová žaluzie – Setta 90

Venkovní žaluzie Setta 90 představuje špičku ve venkovním zastínění. Lamely ve tvaru písmene „S“ šíře 90 mm vytváří v zavřeném stavu dokonalou celistvou plochu. Dodáváme i žaluzií Setta 65 pro menší plochy..

Termoregulační efekt žaluzie Setta zvyšuje guma vlisovaná po celé délce lamely. Hliníkové vodící lišty zajišťují stabilitu venkovní žaluzie ve větru.