Stínící technika

Rolety

Interiérové rolety

Interiérové rolety dodáváme v širokém spektru barev a vzorů. Interiérové rolety nabízíme s možností mechanického nebo elektrického ovládání. Interiérové rolety lze montovat jak na zeď, do stropu tak i do okenních rámů. Dle použité látky lze u interiérových rolet dosáhnout úplného nebo částečného zatemnění. Veškeré interiérové rolety jsou snadno ovladatelné s možností zastavení v jakékoli poloze.

V oblasti interiérových rolet dodáváme i provedení vhodná pro střešní okna. Interiérové rolety je možné opatřit kazetou a tím skrýt vlastní mechanismus interiérové rolety. Poslední novinkou na trhu s interiérovými roletami je tzv. roleto žaluzie, kde se překrývají dvě rolety s různou průhledností látky.

Interiérové rolety - rolety s krycí lištou

  • zmenšený navíjecí mechanismus je překrytý hliníkovou zaoblenou kazetou, která vystupuje cca 3 cm před rám okna
  • tyto interiérové rolety jsou určeny především pro plastová, dřevěná a hliníková okna s izolačními dvojskly
  • ovládání interiérové rolety je řešeno řetízkovým mechanismem, který umožňuje její zastavení v libovolné výšce
  • interiérové rolety jsou překryty boční lištou, která omezuje pronikání světla po stranách rolety, zároveň umožňuje vyklápění okna společně s interiérovou roletou a zabraňuje volnému pohybu rolety vlivem větru

Venkovní rolety

Venkovní rolety chrání jak před povětrnostními vlivy, tak jako výborná izolace Vašich oken. Nezanedbatelná je též protihluková ochrana, kterou venkovní rolety poskytují .Venkovní rolety představují nesnadnou překážku pro zloděje a proto jsou venkovní rolety  vhodné i jako zabezpečovací prvek. Samozřejmě je možné venkovní rolety používat jako ochranu před přílišným slunečním svitem. Venkovní rolety dodáváme jak s plastovými, tak i hliníkovými lamelami, které jsou vyplněné PUR pěnou. Venkovní rolety dodáváme v široké škále barev i v imitaci dřeva.

Venkovní roletu je možno ukrýt pod fasádní nebo zateplovací systém. Další varianta venkovní rolety nabízí montáž do připravených prostor nadokenních kapes pod omítkou, tj. do překladů nebo mezi okenní špalety. Venkovní rolety je možné ovládat provázkem, páskem, klikou nebo elektromotorem. Boxy u venkovní rolety dodáváme v barvách RAL nebo je lze olepit renolitovou fólií podle barevného provedení Vašich oken.


Markýzy

Markýzy doporučujeme pro velké terasovité plochy nebo balkony. Markýzy lze použít též jako volně stojící, svislé clony i zastínění altánu či zimní zahrady. Veškeré materiály, použité pro výrobu markýzy, pocházejí od renomovaného švýcarského výrobce Stobag. Na zhotovení markýzy se používají  akrylové, impregnované tkaniny v široké škále barev a odstínů. Konstrukce markýzy je tvořena z lakovaného hliníku, barevné provedení je dle stupnice RAL. Montáž markýzy provádíme do stěn, stropů nebo krovů.

Markýzy mají snadné ovládání. Je zajištěno klikou nebo motorem. Pro náročnější zákazníky nabízíme markýzy, které mají čidlo slunce-vítr, které zajistí otevření či zavření markýzy do přesně dané polohy za Vás. Zaručujeme dlouhou životnost i při intenzivním zatížení markýzy. V současné době, mimo markýz,  nabízíme i zastínění pergol a altánů naklápěcími hliníkovými lamelami, které Vás ochrání i proti větru a dešti. S výběrem markýzy Vám rádi pomůžeme.


Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nezbytným doplňkem domácností i kanceláří, zvláště pro letní dny. Síťovina, která je při výrobě sítě proti hmyzu použita,  je vyrobena ze skelných vláken a potažena vrstvou PVC (v barvě šedé nebo černé). Síť proti hmyzu a je vsazena do hliníkového rámu (barva bílá,hnědá, imitace dřeva). Dle Vašeho přání lze rámy sítí proti hmyzu lakovat podle vzorníku RAL. Síť proti hmyzu je téměř dokonale průhledná a nezabraňuje proudění vzduchu.

Síť proti hmyzu dodáváme jako pevnou, rolovací, posuvnou, na samouzavíracích pantech. Oblíbená verze sítě proti hmyzu je i plisé, která je ideální do balkónových dveří a po zasunutí se celá síť proti hmyzu  uschová do boční vodicí lišty. Sítě proti hmyzu můžeme dodat i v bezbariérovém provedení.

Souček Interiéry působí po celém území Východní a Středních Čech. V níže zmíněných oblastech jsme schopni zajistit Vám všechny služby o kterých se na našich stránkách dočtete. Jedná se hlavně o markýzy, rolety, venkovní rolety, interiérové rolety, sítě proti hmyzu apod. V případě jakýchkoliv dotazů na zaklívání lodžií ve Vaší nemovitosti, se neváhejte obratit na kontatní telefon. Viz. stránka Kontakt